HERCESA V ČR
 POBOČKY
  NOVINKY
 FAQ´s

NOVINKY

Hercesa News - Hercesa odhalila nově zrekonstruovanou fasádu budovy Cismigiu v Bukure¨ti
26.03.2012


Hercesa odhalila nově zrekonstruovanou fasádu budovy Cismigiu v Bukure¨ti
Hercesa, jedna z nejvýznamněj¨ích ¨panělských developerských společností v Rumunsku, odkryla dne 26. března 2012 fasády nově zrekonstruované budovy Cismigiu.

Budova Cismigiu je jednou z nejvýznamnějších stavebních památek v Bukurešti z počátku 20. století, ve které se nacházel známý Hotel Cismigiu a pivovar Gambrinus. Odhalení fasády budovy, která se nachází na třídě Regina Elisabeta v obchodním a historickém centru Bukurešti v blízkosti nejstaršího a stejnojmenného parku Cismigiu ve městě, je jedinečný okam¸ik, který nadešel právě 100 let od prvního slavnostního zahájení provozu Hotelu Cismigiu v roce 1912.

Stavební práce na obnově památky začaly před třemi lety v září 2009, přičem¸ konečná hodnota investice doháhla přibli¸ně 15 miliónů eur. Celková aktuální u¸itná plocha je 9790,88 metrů čtverečních. Objekt je vyu¸it víceúčelově, a to s prostory pro maloobchod v přízemí, kancelářskými prostory v mezipatře a prvním patře a 4-hvězdičkovým hotelem s 60 pokoji ve druhém a¸ pátém podla¸í. Kromě toho má budova nové podzemní parkoviště s 36 místy.

Presti¸ní Institut Cervantes, který se celosvětově věnuje propagaci a výuce španělštiny, si v budově Cismigiu na základě vzájemné spolupráce pronajímá část přízemí, mezipatra a celého prvního patra.

Hercesa započala své aktivity v Rumunsku v roce 2004 odkoupením stavebního projektu na obnovu budovy Cismigiu. V současné době také v Rumunsku dokončila a předala 420 bytů v projektu "Vivenda Residencias" a plánuje další výstavbu přibli¸ně 5100 bytů ve 3 projektech v různých čtvrtích hlavního města: projekt Vivenda Residencias (v oblasti třídy Bessarabia), projekt Ghencea (v oblasti Prelungirea) a projekt Estellas Residencias (v oblasti Soseaua Orhideelor​​).


©2019 Hercesa República Checa. Todos los derechos reservados. Diseńo Web y programación: Soluciones IP