HERCESA V ČR
 POBOČKY
  NOVINKY
 FAQ´s

NOVINKY

Hercesa News - HERCESA PODEPSALA SE SKUPINOU INDITEX PŘEDBĚ´NOU DOHODU O PRODEJI POZEMKU O ROZLOZE 300.000 M2 V ZÓNĚ CABANILLAS ZA ÚČELEM VÝSTAVBY VELKÉHO LOGISTICKÉHO CENTRA
30.12.2012


HERCESA PODEPSALA SE SKUPINOU INDITEX PŘEDBĚ´NOU DOHODU O PRODEJI POZEMKU O ROZLOZE 300.000 M2 V ZÓNĚ CABANILLAS ZA ÚČELEM VÝSTAVBY VELKÉHO LOGISTICKÉHO CENTRA
Sektor SI-20 v logisticko-průmyslové zóně Cabanillas (centrální ¦panělsko, oblast Guadalajara), který je rozvíjen díky společnosti Hercesa Inmobiliaria, národním lídrem v rozvoji logistických a průmyslových zón, byl finálně vybrán největ¨í ¨panělskou textilní skupinou Inditex (značky Zara, Pull & Bear, Massimo Dutti, Bershka, Stradivarius, Oysho) pro rozvoj její nové logistické platformy.

Během celého přípravného procesu odvedl tým Hercesy důkladnou a vysoce odbornou klientskou podporu spočívající v zajištění předbě¸ných studií a poskytování veškerých potřebných informací, díky čemu¸ vznikl produkt vysoké technologické kvality splňující po¸adavky nejvyšší formy inovace, kterou skupina Inditex po¸adovala implementovat v rámci nové logistické platformy.

Podle informací skupiny Inditex bude tato operace představovat investici čítající 150 miliónů Eur, zároveň zde vznikne a¸ 500 nových pracovních míst a podpoří se celkový rozvoj sektoru SI-20 v logisticko-průmyslové zóně Cabanillas, která počítá s finální rozlohou a¸ 1.311.000 m2 (131 ha). Inditex zároveň ocenil výhodnou polohu nového logistického parku, který se nachází mezi dvěmi velkými dopravními tepnami A2 a R2 na hlavní národní logistické ose v tzv.  “Corredor del Henares” vzdálené pouhých 50 km od hlavního města Madrid. V zóně jsou nabízeny další velké pozemky o rozloze a¸ 170.000 m2, které mohou být vyu¸ity pro logistické nebo průmyslové záměry.


©2019 Hercesa República Checa. Todos los derechos reservados. Diseńo Web y programación: Soluciones IP