HERCESA V ČR
 POBOČKY
  NOVINKY
 FAQ´s

NOVINKY

Hercesa News - Hercesa se zúčastnila Mezinárodního veletrhu nemovitostí v Madridu (SIMA)
29.05.2014


Hercesa se zúčastnila Mezinárodního veletrhu nemovitostí v Madridu (SIMA)
Hercesa Inmobiliaria se v Madridu zúčastila mezinárodního veletrhu nemovitostí SIMA 2014. Letos se pořádal ji¸ 16. ročník nejvýznamněj¨ího veletrhu v oblasti nemovitosti ve ¦panělsku, který je známý pro svou ¨irokou nabídku a velkou účast z řad vystavovatelů i veřejnosti.

Společnost předvedla širokou škálu nabídky bytových i nebytových projektů, a zároveň nabídku odborných slu¸eb, jako je projektový management a monitoring, stavební činnost, design a rozvoj projektů, podpora prodeje bytových projektů, rekonstrukce, udr¸itelnost a energetická efektivnost budov, podpora plánovaní územního rozvoje, projekty komerčních a obchodních center, facility management a slu¸by záručního servisu.

Hercesa hodnotí účast na veletrhu velmi pozitivně, daly se zde vypozorovat jasné signály zotavování trhu s nemovitostmi:  větší počet vystavovatelů, větší rozloha veletrhu, zvyšující se návštěvnost jak z řad odborníků, tak především velmi dobře informované veřejnosti se zájmem o uzavírání kupních či nájemních smluv přímo na místě. Celá událost přinesla spoustu nových kontaktů na zájemce o projekty, podepsané rezervační smlouvy na nové byty a domluvené prohlídky bytů, které jak věříme, časem ještě zvýší úspěšnost účasti na veletrhu.


©2021 Hercesa República Checa. Todos los derechos reservados. Diseńo Web y programación: Soluciones IP