HERCESA V ČR
 POBOČKY
 NOVINKY
 FAQ´s

  HERCESA V ČESKÉ REPUBLICE

Hercesa Internacional působí v České republice prostřednictvím své české dceřinné společnosti Hercesa CZ, s.r.o. se sídlem v Praze, Jana Masaryka 6/252 (zapsána v OR vedeného Městským soudem v Praze, oddíl C, vlo¸ka 106155, IČ: 27229823, DIČ: CZ27229823). 

V současné době se Hercesa věnuje přípravě projektu nového bytového domu v Praze 4 - Libuši, rozvíjející se oblasti na jihu města, která má výborné spojení s centrem Prahy a v dosahu 10 minut dálnici D1 spojující Prahu s Brnem, Rakouskem či Slovenskem. Plánovaný projekt v Libuši počítá s výstavbou nových bytů 1+kk a¸ 4+kk (včetně podzemního parkování a sklepů) a s komerčními prostory pro obchodní a jiné vyu¸ití. Kladem je i blízkost plánované trasy metra D se stanicí Libuš v dosahu přibli¸ně 200 metrů. Po dokončení projekt nabídne novým obyvatelům vysoce kvalitní a příjemné bydlení. Nové vyu¸ití území, včetně přípravy nových parkovacích stání na terénu a sadovnických úprav, pak bude přínosem i pro stávající lokalitu a její občany. Pro více informací o projektu viz často kladené otázky: FAQ's.

Hercesa má do budoucna v plánu získat, s ohledem na místní poptávku a vlastní strategii expanze, další pozemky a nemovitosti pro rozvoj nových bytových nebo komerčních projektů, a tím prohloubit své postavení v oblasti nové výstavby nejen v Praze, ale i ostatních částech České republiky.

 

Umístění sídla společnosti v PRAZE

 

Jana Masaryka 6/252, 120 00 Praha 2
Tel: +420 236 040 289

©2019 Hercesa República Checa. Todos los derechos reservados. Diseño Web y programación: Soluciones IP